لطفا صبر کنید ...

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پروتز سینه

عمل پروتز سینه یکی از متداول ترین جراحی های زیبایی در بین بانوان ایرانی می باشد. هر ساله صد ها نفر دست به این عمل زیبایی میز نند. علت این کار نیز این است که بسیاری از بانوان فکر میکنند اندازه سینه آن ها کوچک است و یا دارای شکلی نامتوازن است. همچنین بعضی از زنان دارای سینه هایی هستند که هنوز بصورت کامل رشد نکرده است و یا بعد از افزایش سن یا حاملگی سینه آن ها شکل خوب خود را از دست داده است و دارای تغییر شده است. این عمل پروتز سینه به این بانوان حس اعتماد به نفس می دهد.

 

آیا پروتز سینه قابل اعتماد است ؟

بد نیست بدانید ماده ای که پروتز ها از آن پر می شود از جنس سیلیکون ست و حتی جنس مایع بیرونی نیز از این ماده است. در مورد سیلیکون می توان گفت ، سلیکون در طبیعت یافت می شودو عناصر تشکیل دهنده آن از کربن، هیدروژن و اکسیژن می باشد. از دیگر کاربردها سیلیکون در تهیه لوازم ارایشی و مواد غذایی و دیگر پروتز های پزشکی است. در حال حاضر بعد از مطالعات پزشکی بسیار زیاد بر روی این ماده، هیچ گونه مدرکی که ثابت کند سیلیکون موجود در پروتز سینه موجب افزایش سرطان سینه می شود وجود ندارد.

 

انواع پروتز سینه

ابتدا باید این نکته را مورد توجه قرار بدیم که پوشش تمام پروتز ها از جنس سیلیکون است. اما ماده پر کننده پروتز ها میتواند آب و نمک و ژل سیلیکون باشد، ژل سیلیکون نیز خود به دو بخش ژل ساده و ژل منسجم تقسیم بشه.

 

آیا شکل پروتز متفاوت است ؟

پروتز به شکل های مختلفی موجود است، در حال حاضر بیشترین نوع پروتز مورد استفاده گرد است. اگر از روبرو به پروتز گرد نگاه کنیم، به شکل مدور آن را میبینیم و از نیم رخ به شکل نیمه ی ماه است. پروتز های دیگری به شکل اشکی هستند، چون ترکیب این ژل سخت و سفت می باشد ، وقتی به خود شکل میگیرد مشابه نیم رخ سینه های طبیعی می شود. این نوع پروتز ها معمولا کمی بلند تر هستند و در قسمت پایین نیز پرتر می شود. پس به صورت کلی این نوع پروتز ها شکل طبیعی تری دارند.

 

چگونگی انتخاب بهترین اندازه در پروتز سینه

پروتز های مورد استفاده در موارد پزشکی دارای اندازه های مختلفی هستند و افراد می توانند انواع اندازه ها رو انتخاب کنند. کلید انتخاب اندازه پروتز سینه این است که این اندازه شکلی زیبا و و ظاهری موزون تر و بهتر به سینه شما بدهد. در هنگام مشاوره دکتر جواح شما می تواند اندازه قفسه سینه و اندازه سینه های شما را در کنار پروتز های انتخابی قرار دهد و بهترین اندازه برای پروتز مورد استفاده شما را در اختیارتان قرار دهد. با استفاده از این اندازه گیری ها بهترین اندازه سینه برای شما بدست می آید. در نهایت فاکتور محدود کننده در انتخاب اندازه پروتز شما ، فضای موجود در زیر سینه شما می باشد. اگر پروتز انتخابی شما بیش از اندازه بزرگ باشد، لبه های پروتز ممکن است از اطراف بافت سینه شما بیرون زده و تا گودی زیر بغل برسد.

 

پروتز سینه تا چه مدت باقی می ماند

پروتز سینه نیز مانند دیگر ساخته های دست انسان ها عمری محدود دارد. البته ناگفته نماند پروتز بسیار دارای مقاوت بالایی در برابر فشار و کهنه شدن و فرسایش می باشد اما باید بدانید که پوسته خارجی پروتز سینه با گذشت زمان فرسوده و نازک می گردد و بعضا نیازمند است تا آن را خارج کنیم و از جایگزین دیگری در همان فضا استفاده کنیم. میانگین حدود عمر پروتز سینه حدود 20 سال است. اما در مجموع پروتز سینه افرادی که فعالیت فیزیکی بیشتری دارند دارای دوره زمانی و طول عمر کمتری نسبت به دیگر افراد است.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ می باشد. | طراحی سایت توسط گیتی پرداز Smiley face